Apie gamintoją ir produktą

BitFenix kompanija ankščiau nebuvo labai žinoma, bet pastarieji jų gaminiai viską pakeitė. Kompanija kuria produktus, kurie išsiskiria dizainu bei galimybėmis. Asortimente galime rasti visą eilę “Colossus” korpusų, o jei tiksliau, net 8 skirtingas versijas, taip pat yra 2 skirtingi “Survivor” serijos korpusai. Žinoma, korpusais BitFenix neapsiriboja, asortimente taip pat galime rasti ventiliatorių, ventiliatorių kontrolerių, apsaugos įrenginių bei modingo gaminių, kaip medžiaga aptraukti laidai, LED juostos.Šiandien ant mūsų stalo stovi Colossus korpusas, o jei tiksliau, tai šio korpuso “Window” versija, kuri turi stiklą korpuso šone, todėl korpusas tikrai patiks žaidėjams, moderiams bei entuziastams. Korpusas ne tik išsiskiria, jog turi langą šone, bet ir savo priekiu, kuris yra apšviestas žalia spalva, taip pat viršuje yra detuvė įvairiems daiktams, kas yra ganėtinai patogu. Korpusas gamykliškai atkeliauja su 2 230mm ventiliatoriais, todėl temperatūros turėtų mus nudžiuginti.

Specifikacijos ir pakuotė

Savybės

Naujai suprojektuotas šoninis stiklas
Galime rinktis tarp 3 malonių spalvų(Juodos/Raudonos, Baltos/Mėlynos ir Juodos/Žalios)
Du 230mm ventiliatoriai taip pat turi apšvietimą
LED apšvietimo kontrolė, galimybė išjungti/įjungti apšvietimą
Daiktų saugojimo vieta su užraktu
Pilnas laidų slėpimas
Itin daug vietos įrenginiams
Geros aušinimo savybės
Patogus surinkimas


SpecifikacijosPakuotė

BitFenix Colossus Window pakuotė yra kartoninė, o ant jos juoda spalva yra nupieštas korpusas, jo elementai bei tekstas, kuriame aprašomos pagrindinės šio korpuso savybės. Korpusas yra “Full-tower” tipo, todėl pati pakuotė yra tikrai nemaža ir nelengva.Ant pačios pakuotės taip pat yra surašytos specifikacijos, kurias jums pateikiame šiek tiek ankščiau. Daugiau naudingos informacijos ant pačios pakuotės nerasime. Žinoma, pati pakuotė galėtų būti ir geresnės prekinės išvaizdos, bet taip yra sutaupoma ir gaminį galime įsigyti už mažesnę kainą, kuri ir taip siekia 140 Eurų(Apie 484Lt).


Komplektacija ir žvilgsnis iš arčiau

Komplektacija

BitFenix Colossus Window komplektacijoje rasime instrukciją, priekinės panelės perėjimą į 3.25 colio, krūvą varžtų, garsiakalbį, laidų slėpimui reikalingus priedus, kaip limpantys laikikliai ir užtraukėjai. Galima sakyti, jog komplektacija pakankamai standartiška.

Eksterjeras

Korpuso išorė tikrai pasižymi originaliu dizainu, o taip pat ir labai patraukliu. Colossus šone yra skaidrus langas, kuris yra tamsintas, todėl korpusas nepraranda solidumo, galima teigti, jog įgauna originalumo ir išskirtinumo. Ant stiklo, apačioje yra BitFenix logotipas. Taip pat ant stiklo, yra padarytos grotelės bei skylės, papildomų ventiliatorių tvirtinimui. Asmeniškai, be šių skylių, korpusas atrodytų geriau. Korpuso išorė yra nudažyta juoda, matine spalva, o priekyje yra išpjautos 5 horizontalios juostos, kurios yra padengtos baltu, neskaidriu plastiku. Šių juostų viduje yra sumontuotos žalios LED lemputės, kurios labai gražiai apšviečia korpuso priekį.

Colossus yra “full-tower”, arba kitaip tariant pilno dydžio korpusas, todėl jis yra tikrai aukštas, o jo priekis atrodo labai masyviai ir stambiai. Priekis yra padengtas juoda, kieta guma, todėl pirštų antspaudų čia beveik nesimato ir taip pat yra sugeriama papildoma vibracija. Viršuje yra nemažas BitFenix logotipas, kuris taip pat šviečia žalia spalva, kaip ir juostos, esančios žemiau. Kaip jau tikriausiai supratote, čia yra durys, už kurių ir gausime galimybę naudotis savo papildomais įrenginiais.Atidarius dureles, kurios yra labai “išpūstos”, korpusas žinoma sutrumpėja, taip pat čia yra tinkleliu uždengtas ventiliatorius, o viršuje galėsime sumontuoti iki 5 papildomų įrenginių. Ventiliatorius oro gauna iš korpuso apačioje sumontuotų grotelių, tai ir tapo pagrindinė BitFenix Colossus durelių “išpūtimo” priežastimi. Už durelių yra 2 LED lemputės, viena šviečia mėlyna, kita raudona spalvomis, jos indikuos apie kompiuterio būseną. Colossus savybesė paminėjimo užrakinimo sistemą, viršuje yra visa spyna, kurią galėsime užrakinti/atrakinti ir tuomet niekas negalės įjungti kompiuterio, ar paimti jame esančių daiktų, žinoma kalbame tik apie viršuje įrengtą talpyklą, o ne visame korpuse esantį turinį.Katik rašemė apie užraktą, kuris užrakina dangtelį esantį korpuso viršuje. Dangtelis atsidaro į viršų, o jo viduje randame 4x USB 2.0, eSATA bei audio lizdus. Taip pat čia yra nemažai vietos jūsų įrenginiams palikti, kaip telefonui, mp3 grotuvui ar kitiems daiktams. Priekyje yra keletas mygtukų, kuriuos pasiekti galėsime tik atidarę minėtą dangtelį. Šių mygtukų pagalba galėsime įjungti, perkrauti kompiuterį, bei įjungti/išjungti ventiliatorių apšvietimą. Kiti 2 “mygtukai” esantys kraštuose yra netikri ir jų paspausti nepavyks.Colossus viršuje yra grotelės, po kuriomis slepiasi išties didokas 230mm ventiliatorius. Pagal savo poreikius, čia galima sumontuoti vieną 12,14 arba 23cm ventiliatorių, gamyklinis ventiliatorius turi žalią LED apšvietimą, kuris yra ganėtinai blankokas, nes juoda spalva sugeria nemažai šviesos. Grotelės be jokių abejonių taip pat yra nudažytos juoda spalva, jog labai neišsiskirtų iš bendro korpuso dizaino.BitFenix korpuso galas yra taip pat nudažytas juoda spalva, todėl bendras išorinis vaizdas yra puikus. Viršuje yra 4 angos vandens aušinimo įrenginiams pravesti, žinoma šias skyles galima panaudoti ir pagal savo poreikius. Šiek tiek žemiau, galime sumontuoti 120/140mm ventiliatorių, o kairėje pusėje rasime net 8 praplėtimo lizdus, todėl suderinamumas su pagrindinėmis plokštėmis bus išties didelis. Apačioje yra vieta maitinimo blokui, o po pačiu korpusu yra padarytos skylės, jog maitinimo bloko ventiliatorius galėtų gauti pakankamai oro, žinoma čia rasime ir dulkių filtrą, kurį nesunkiai galėsime ištraukti ir jį išplauti.Colossus tamsoje turi tikrai ryškų ir gražų apšvietimą, kuris yra puikiai matomas, net ir dienos šviesoje.Interjeras

Korpuso viduje išties daug vietos, todėl čia bus nesunku suslapstyti laidus, ar sumontuoti nemažą kiekį papildomų įrenginių. Visas korpuso vidus yra nudažytas juoda spalva. Kaip ir visuose šiuolaikiniuose korpusuose, taip ir šiame yra padaryta skylė procesoriaus aušintuvo lengvam keitimui. Kraštuose taip pat nemažai angų, kurios yra apvilktos guma, jog laidai kitoje korpuso pusėje būtų kuo mažiau matomi ir tvirčiau laikytųsi. Gamykliškai korpusas atkeliauja tik su 2 ventiliatoriais, vienas priekyje, o kitas viršuje, todėl ventiliatoriumi gale, teks pasirūpinti patiems. Standartiškai, maitinimo blokas montuojamas apačioje, išsireiškiau standartiškai, nes toks korpusų dizainas jau tapo įprastiniu ir standartišku. PCI lizdų tvirtinimui, čia nerasime varžtų, todėl tai labai pagreitins procesą, nes fiksatoriais naudotis labai paprasta ir kiekvienas iš jų veikia individualiai. Korpusas palaiko net ir pačias didžiausias pagrindines plokštes bei vaizdo plokštes, todėl suderinamumo bėdų čia nekils.Kitoje korpuso pusėje yra tikrai nemažai vietos laidų slapstymui. Taip čia stovi kontroleris, kuris valdo korpuse sumontuotų ventiliatorių apšvietimą. Tiek iš vienos, tiek iš kitos pusės nesunkiai galima prieiti prie kietųjų diskų. Kadangi korpusas išties didokas, reikėtų pasirūpinti laidų prailginimais, ypač, jeigu norite, jog korpusas atrodytų tvarkingai. Korpusas vien gamykliškai turi tikrai nemažą kiekį laidų, tai puikiai matosi nuotraukoje, todėl čia esančios angos jų išvedžiojimui tikrai pasitarnaus, nes kiekvienos pagrindinės plokštės turi skirtingose vietose išvedžiotas jungtis.Korpuse išties yra pakankamai vietos gražiam laidų išvedžiojimui, o uždėjus šoninį korpuso dangtį, pro tamsintą organinį stiklą išryškėja tik pagrindiniai komponentai ir gražiai aptraukti laidai. Vietos pakaks tiek didžiausioms pagrindinėms, tiek vaizdo plokštėms, taip pat čia yra ne ką mažiau vietos geram kietųjų diskų aušinimui. Taip pat šiame korpuse nekils jokių bėdų norint sumontuoti ir vandeniu aušinamą sistemą, nes vietos jame tikrai daug.

Testavimas ir apibendrinimas

Testavimo sistemaBitFenix Colossus Window korpusas
Fortron 700W maitinimo blokas
GIGABYTE UD5 pagrindinė plokštė
Intel Core i7 860 procesorius
MSI GTX 470 vaizdo plokštė su GELID Icy Vision aušintuvu
Apacer Giant II 2000MHz @ 1333MHz darbinė atmintis
Windows 7 Ultimate 64 bitų operacinė sistema
Intel standartinis procesoriaus aušintuvas

Rezultatai

BitFenix korpusas parodė tikrai puikius rezultatus, o jei tiksliau tariant, tai vienus iš geriausių, sumontavus papildomą ventiliatorių gale, būtų pasiektos dar mažesnės temperatūros. Kaip jau žinote, mūsų apžvalgos išsiskiria, jog yra atliekamos tik su standartine komplektacija, todėl rezultatai yra objektyvūs. Žemiau pateikiame temperatūras tiek apkrautoje, tiek neapkrautoje sistemoje.

Apibendrinimas

BitFenix Colossus, vien išvaizda pavergė daugelį kompiuterių entuziastų, o pasirodžius “Window” versijai, kuri turi šone sumontuotą skaidrų, tamsintą stiklą, galutinai palenkė visus į savo pusę. Colossus korpusas yra labai erdvus, todėl jis patiks aukščiausios klasės komponentų entuziastams, jie čia tikrai tilps, taip pat užteks vietos ir masyvioms aušinimo sistemoms, ar papildomiems įrenginiams. Laidų slėpimui bėdų taip pat nekils. Išorė yra aptraukta kieta guma, todėl čia neliks pirštų antspaudų, o tamsintas stiklas sukurs paslaptingumo efektą. Viršuje rasime saugyklą, kurioje galėsime susidėti brangius daiktus, žinoma ji galėtų būti pagaminta tvirčiau, bet patogumas ir vietos išplanavimas tikrai patogus. Korpusas turi tikrai puikų dizainą, apšvietimas išorėje yra tiesiog tobulas, o viduje jo tikrai trūksta, nes vos keletas LED’ų tikrai nesugeba pakankamai apšviesti korpuse esančių komponentų. Už puikias naujoves, gražų dizainą, Colossus Window suteikiame 4.5 overclock’ų reitingą, o už puikų efektyvumą, “EFEKTYVUMO” apdovanojimą.Aptarimas vyksta FORUME.

Share on Facebook

4 atsakymai(-ų) į “Apžvalga: BitFenix Colossus Window – korpusas norintiems išsiskirti”

 1. Kestas rašo:

  Manes asmeniskai dureles korpusuose nezavi

 2. rupuze rašo:

  o ypac kad prie migtuku POWER reik kazkoky dangtely atidaryt.nesamone

 3. Kestas rašo:

  Dangtelis tai man dar puse velnio, aisku ten kokio hot swap hdd inkist butu dar imontuot galejo, bet dureles darinet tai ka as zinau :)

 4. rupuze rašo:

  nepatogus naudojimu.nei reset lengvai pasiekiamas nei dvd.bet spalvos graziai atrodo priekio

Jūsų komentaras

Jūs privalote prisijungti norėdami komentuoti.

Naujausios diskusijos

phpBB Error - phpbb_topics

Naujausi komentarai

  • eTeRis Žinoma SSD spartesni, bet kaip ir sakai...
  • Kestas Viską lems kaina, nes ssd manau spatesni.
  • Kestas Kaina tai neverta našumo :D
  • Kestas bent jau kiek esu girdėjes geriau kai...
  • as asus pareiske kad nezada jokiu naujinimu AM3...

Remėjai