Galbūt visi susitelkę prie neseniai „Intel”  išleistų „Sandy Bridge“ procesorių, juo labiau žinant jų problemas su kontroleriais, bet jie jau išleisti, taigi galime pradėti dairytis kas toliau.

Kompanija planuoja išleisti sekančios kartos „Ivy Bridge“ procesorius pirmoje 2012 metų pusėje. Nors architektūra bus gan panaši į „Sandy Bridge“, bet naujieji procesoriai bus gaminami remiantis 22nm technologija, o dėl to mikroschema sumažės ir padidės jos našumas per vatą.

Nors dar nėra daug naujienų kokius pokyčius atneš naujoji mikroschema, bet pradėjo kilti kelios smulkmenos apie galimus pagerinimus. Vienas iš svarbiausių bus „DirectX11“ grafikos branduolys, suderintas su antros kartos „QuickSync“ video technologija. Bent jau kalbant apie sugebėjimus, pagerintas GPU sugebės prilygti „AMD“ integruotiems lustams, o medios mėgėjai galės įvertinti dar labiau pagerintas kodavimo galimybes lyginant su ir taip jau įspūdingais Quicksync sugebėjimais.

Taipogi tikimasi, kad bus pagerinti ir būsimi kontroleriai, turės 1600MHz DDR3 ir PCIe 3.0 palaikymą. Manomą, kad visi pokyčiais pagerins našumą apie 20-30 procentų lyginant su panašiais 2011 procesoriais.

Geriausios naujienos, bent jau pirksiantiems anksti, yra tai, kad tikimasi jog jie ir toliau naudos LGA 1155 sąsają, dėl ko jie galės būti suderinami su dabartinėmis pagrindinėmis plokštėmis po BIOS atnaujinimo. Tai nėra didelis siurprizas, nes 32 nm. Westmere/Clarkdale procesoriai buvo suderinami su 45 nm. Bloomfield/Lynfield lustams pritaikytomis plokštėmis.

Intel teigia, kad „Ivy Bridge“ bus pasiekiama pirmoje 2012 pusėje. Vis dėl to, atsižvelgiant į dabartines kompanijos problemas, ji gali norėti išsiųsti naujuosius procesorius su Panther point controlleriais kuo greičiau. Šiuo atveju nebūtų nuostabu jeigu pamatytumėme „Ivy Bridge“ startą kitais metais CES parodoje.

Share on Facebook

Jūsų komentaras

Jūs privalote prisijungti norėdami komentuoti.

Naujausios diskusijos

phpBB Error - phpbb_topics

Naujausi komentarai

    • eTeRis Žinoma SSD spartesni, bet kaip ir sakai...
    • Kestas Viską lems kaina, nes ssd manau spatesni.
    • Kestas Kaina tai neverta našumo :D
    • Kestas bent jau kiek esu girdėjes geriau kai...
    • as asus pareiske kad nezada jokiu naujinimu AM3...

Remėjai