Du 3TB diskai pasirodė Vokietijos elektroninių parduotuvių tinklapiuose, bet jų įsigyti kolkas negalima, nes nėra informacijos apie kainą.
Schottenland.de šiuo metu sąrašuose turi Seagate 3TB Barracuda XT (ST33000651AS) kietąjį diską, kuris sukasi 7200 apsisukimų per minutę greičiu ir turi 64MB laikinosios atminties. Nepriklausomai nuo dydžio Barracuda pagrindinis pardavimo tikslas bus SATA 6GB/s palaikymas.
Tinklapyje taip pat yra, kiek paprastesnis Western Digital Caviar Green (WD30ERZS) kietasis diskas. Šis suksis 5400 apsisukimų per minutę greičiu ir turės 64MB laikinąją atmintį, bet jame nebus SATA 6GB/s palaikymo.
Deja, bet kolkas neaišku kada bus galima įsigyti šiuos diskus ir dar įdomiau, kokią bus jų kaina.
Sąrašus galite rasti paspaudus čia.
Share on Facebook




tai kad dar jauciua to sata 6 neisnaudoja joks hdd ar verta tada ji deti?
Kodėl neišnaudoja? Puikiausiai išnaudoja ;)
Hmmm… Gal būtų nieko pasiimti WD 3TB HDD duomenų talpinimui. Manau filmams, muzikai, žaidimams ir t.t. pilnai užteks 5400rpm.
Aš kažkaip galvoju, kad realiai reik turėt 4 HDD arba bent 3
Pirmasis(C) – Programos, windows failai(nedidesnis nei 150GB) galima jungti į RAID.
Antrasis(D) – sujungtas į RAID 2x 500GB arba šiek tiek mažesni – žaidimams, stambioms programoms ir kitiems didesniem failams.
Trečiasis – Duomenų laikymui, kaip muzika, filmai, nuotraukos ir panašiai.
Taip geriausia būtų, bet sistemai reikėtų imti SSD. Tiek HDD įsidėjus jų keliamas trikšmas tikrai erzintų. Man kolkas užtenka 1TB HDD su particijom tik vietos mažoka media failams.
Ar tiesa jei darai RAID tai HDD turi būti identiški?
Turi būti vienodos talpos, nes jei tarkim jungsi 80GB ir 120GB HDD tuomet bus 160GB, lyg jungtum 80GB ir 80GB.
esme tame kad dar sata3 pralaidumas nera isnaudotas tai kam deti sata6 kai duomenu nuskaitymo ir irasymo greiciai tokie mazi