HP pristato Pavilion DM1 nešiojamąjį kompiuterį

Parašė Overclock Sausis - 4 - 2011

HP išleido naują nešiojamąjį – DM1, šis mažylis su 11.6 colio ekranu naudoja Brazos E-350 1.6GHz procesorių, kuriame rasime 2 branduolius.



Kompiuterio komponentai yra sukomplektuoti stilingame, vos vieno colio storio korpuse. dm1 rasime 11.6 colio ekraną, 1366×768 taškų BrightView ekraną, iki 750GB kietąjį diską, 3GB atminties(suderinamumas iki 8GB), tris USB lizdus, HDMI, Dsub išvestis, internetinę kamerą ir interneto lizdą. E-350 procesorius turi integruotą Radeon HD 6310 vaizdo plokštę ir pats nešiojamasis atkeliauja su 6 celių 55WHr baterija, kurios pagal HP turėtų užtekti 9 valandoms ir 30 minučių darbo.



Standartinio modelio kaina prasidės nuo maždaug 1176Lt (449$). Kompiuteris prekyboje pasirodys jau labai greitai.

Share on Facebook

7 atsakymai(-ų) į “HP pristato Pavilion DM1 nešiojamąjį kompiuterį”

  1. Overclock rašo:

    Tikras gražuolis, mielai priglauščiau tokį :) Bet kolkas užteks ir MSI Wind :P

  2. Artūras rašo:

    Na vien dėl HP firmos tokio neimčiau. O apie tokį CPU iš viso pirmą kartą girdžiu.

  3. Overclock rašo:

    Ir kodėl gi dėl HP neimtum?

    O čia nauji AMD procesoriai, turėtum žinoti, kaip nuolatinis lankytojas :P

  4. Kestas rašo:

    na turiu viena nb namie, kolkas asus daugiau apsitrynes ir atsirado defektu, vienintelis gal minusas kad gf gpu kaista, o siaip atrodo rimtai ir tvirtai, turiu dv6 serija lygtais

  5. Overclock rašo:

    DV6000 serija buvo epic fail, nes gesdavo žiauriai, bet HP pasitaisė ir apskritai DM ir DV negalima lyginti :)

  6. Kestas rašo:

    dv6000 gal ir buvo epic fail bet pas manes tas deimantukas kuris negenda :) daug skaiciau kad ta serija gedo, bet taip jau yra ,kad jis pas manes veikia puikiai

  7. Artūras rašo:

    HP jau susiteršė savo vardą visur :) Retas turintis HP laimingas būna, tuo labiau, kad nieko geresnio taip ir neturėjęs..

Jūsų komentaras

Naujausios diskusijos

Apklausa

  • Kur naujienose turėtų atsidurti nuotraukos?

    View Results

    Loading ... Loading ...

Naujausi komentarai

    • eTeRis Letnelės yra darytos ne mūsų, o pačių...
    • WIN7 i7 2600K yra su Intel® HD Graphics 3000, o...
    • Kestas Sandy valdo :D
    • eTeRis Dėl to ir temperatūros vos ne 20...
    • 2700K Išlindo Ivy Bridge problemos dėl cpu oc,...

Remėjai