nVidia Fermi lusto sulauksime tik 2010 metų Q1 pabaigoje

Parašė Overclock Spalis - 14 - 2009

nVidia GT300/Fermi lustas atidėtas iki 2010, pirmojo ketvirčio pabaigos. Tai nėra geros naujienos, nes ATI jau pardavinėja savo vaizdo plokštes paremtus Juniper lustu kurio kaina siekia 130€. Žinoma mes kalbame apie HD 5770 ir HD 5750 kurių prekyba prasidėjo tik vakar.

Fermi bus išleistas kaip sparčiausias lustas, high-end vieno lusto vaizdo plokštė, o dviejų lustų vaizdo plokštė turėtų pasirodyti šiek tiek veliau.

Kai viskas prieina prie išleidimo datos, mes tikriausiai turėsime palaukti iki Kovo, jeigu ne ilgiau. Nepaisant didelio nVidia Fermi GF100 architektūros lankstumo, tai vistiek užtruks kol originalių lustų galią sumažins iki tinkamos.

Mes spėjame, kad ATI gali užimti daug didesnę dalį DirectX 11 rinkos, nei kas nors tikėjosi, nes ATI DX11 vaizdo plokštės parduotuves pasiekė žymiai ankščiau. Šie faktoriai yra labai naudingi pardavimų skaičiui. Nors nVidia vaizdo plokštės bus greitesnės, deja jų sulauksime dar negreitai.

Share on Facebook

2 atsakymai(-ų) į “nVidia Fermi lusto sulauksime tik 2010 metų Q1 pabaigoje”

  1. eTeRis rašo:

    Tuomet kurį laiką naujų ATI kortų kainos nekris…

  2. Overclock rašo:

    Jo, dėl to labiausiai ir gaila.

Jūsų komentaras

Naujausios diskusijos

Apklausa

  • Kur naujienose turėtų atsidurti nuotraukos?

    View Results

    Loading ... Loading ...

Naujausi komentarai

    • eTeRis Letnelės yra darytos ne mūsų, o pačių...
    • WIN7 i7 2600K yra su Intel® HD Graphics 3000, o...
    • Kestas Sandy valdo :D
    • eTeRis Dėl to ir temperatūros vos ne 20...
    • 2700K Išlindo Ivy Bridge problemos dėl cpu oc,...

Remėjai