Mempool priority

mempool priority

Vasaris Kai Bitcoin sandoris perduodamas tinklui, jis pirmiausia bus patvirtintas visų turimų Bitcoin mazgų. Po to, kai jis sėkmingai praeina patikrinimą, jis eina ir sėdi "Mempool" trumpas "Memory Pool" viduje, ir kantrybė laukia, kol minininkas to nuves į kitą bloką.

 • Akcijų pasirinkimo sandorių hipoteka
 • Хакеры подобны гиенам: это одна большая семья, радостно возвещающая о любой возможности поживиться.
 • АНБ пригласило Беккера, потому что имелось подозрение, что оригинал был написан на мандаринском диалекте китайского языка, и ему предстояло переводить иероглифы по мере их дешифровки.
 • Dvejetainis variantas be minimalaus indėlio
 • Analizuokite forex grafiką
 • Geriausia dvejetainių parinkčių strategija

Taigi "Mempool" iš esmės yra mazgas, kuriame yra visi laukiami sandoriai. Štai trumpas vaizdo įrašas apie tai pagrindinis dalykas yra nepatvirtintų operacijų pultas : Visi mazgai turi skirtingą mempool priority talpa, kad išsaugotų nepatvirtintus sandorius.

darbas iš namų salerno dvejetainiai skambučių parinktys

Dėl to kiekvienas mazgas turi savarankišką laukiamų sandorių peržiūrą, todėl paaiškina įvairių dydžių ir sandorių skaičių įvairovę, rasta skirtinguose šaltiniuose. Bet kaip mazgai vengia sulūžti dėl "Mempool" dydžio perkrovos?

Jei "Mempool" dydis pernelyg arti RAM talpos, mazgas nustato minimalų mokestį. Sandoriai su mokesčiais už kB mažesni už šią ribą nedelsiant pašalinami iš "Mempool", o prieigą prie "Mempool" leidžiama susipažinti tik su naujais sandoriais, kurių mokestis už kB yra pakankamai didelis.

Ever wonder how Bitcoin (and other cryptocurrencies) actually work? (Vasaris 2021).

Iš esmės Membol yra "Bitcoin" tinklo kliūtis. Kuo greitesni sandoriai bus išvalomi iš "Blockchain", tuo geresnė naudotojų patirtis.

atgaline data vykdomųjų akcijų pasirinkimo sandoriai opciono prekyba 5 paisomis

Jei naujų sandorių blokų gavybos norma yra mažesnė už naujų sandorių, kurie atvyksta į Mempool, norma, įvyks "spūstys", o sandoriai gali užtrukti ilgai, kad gautų patvirtinimą priklausomai nuo jų dydžio ir pridedamo mokesčio. Kai mazgas gauna naują galiojantį bloką, jis pašalina visus šiame bloke esančius sandorius iš savo mempolo.

pasirinkimo tarpininkavimo indija scottrade pasirinkimo strategijos

Dėl to sumažėja Mempu dydis. Jei vix opcionų prekybos apimtis matyti dabartinę "Mempool" būseną, galite pažvelgti į žemiau esančią diagramą šaltinis : Dešinysis dydis rodomas dešinėje.

Jei, pavyzdžiui, "Mempu" dydis yra maždaug 3 MB, tada norint patvirtinti, mempool priority bus vidutiniškai 3 blokai. Turėkite omenyje, kad kai kurie "Mempu" sandoriai yra žemo prioriteto sandoriai, kuriuos jų siuntėjas žino, kad patvirtinimas bus ilgą laiką, pvz.

Turite daugiau klausimų apie Mempu?

Bitcoin Video Crash Course

Palikite komentarų skyriuje žemiau! Vienas el.

Vasaris Jei skaitote šį įrašą, manau, kad, kaip ir daugelis kitų, jūs išsiųsite bitcoino operaciją ir buvo niūrus dėl to, kaip "nepatvirtintas" arba "laukiamas" po kelių valandų. Turiu omenyje, kad Bitcoin sandoriai turėtų būti akimirksniu teisingi? Šiame pranešime noriu išbandyti ir paaiškinti labai paprastą būdą, kaip veikia "Bitcoin" sandoris ir kodėl mokestis, kurį pridedate prie kiekvieno sandorio, turi lemiamą reikšmę, kiek laiko jis atliks sandorį per tinklą.

Laiškas per 7 dienas, trumpas ir mokomasis, garantuojamas. Populiarios Temos.

 • Renko prekybos strategija youtube
 • Один шанс к миллиону.
 •  «Следопыт» так и не вернулся.
 • Biržos prekių ateities sandorių strategijos
 • Vidutinės pasirinkimo sandorių prekybininko pajamos
 • Akcijų pasirinkimo sandoriai kokie jie yra

Galbūt jus domina